MANİSA AHMETLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ACİL--->>> KONU: Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni (BTR) Görevlendirme Duyurusu DAĞITIM: Tüm Okul/Kurum Md.lüklerine

İlgi: MEB. Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü´nün 28.09.2012 tarihli ve 16791 sayılı yazısı.

Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün ilgi yazısında belirtildiği üzere; Fatih Projesi kapsamında Etkileşimli Tahtaları kurulan okullar ile çalışır durumda en az 15+1 bilgisayara sahip bilişim teknolojileri sınıfı bulunan okullarımızda Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni görevlendirmesi yapılacaktır. Görevlendirmeler öncelikle Fatih Projesi kapsamında Etkileşimli Tahtaları Kurulu okullara yapılacak, bir ilçede bu okulların tamamına görevlendirme yapılmadıkça BT sınıflı diğer okullara görevlendirme yapılmayacaktır. 

Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği görevi talebinde bulunan öğretmenler görev talep dilekçelerini ve eklerini  en geç 17.09.2015 Perşembe günü mesai bitimine kadar kadrolarının bulunduğu okullara vereceklerdir.

Okul Müdürlüklerininde görev talep dilekçelerini ve eklerini üst yazı ile birlikte en geç 18.09.2015 Cuma günü mesai saati bitimine kadar Müdürlüğümüz Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Şubesine göndermeleri hususunda;

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.


Mustafa Ali AKAY

Müdür a.

Şube Müdürü


Ekli liste için TIKLAYINIZ

 

Hükümet Konağı 45450 - 02367683129

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.