MANİSA AHMETLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜNLÜDÜR-Uluslararası Yarışmalarda Dereceye Giren Ekip ve Öğrencilerin Ödüllendirilmesi

İlgi: Uluslararası Yarışmalarda Dereceye Giren  Ekip ve Öğrencilerin Ödüllendirilmesine İlişkin Yönerge

Bilindiği üzere; İlgi Yönergenin 2. Maddesi kapsam bölümünde "Millî Eğitim Bakanlığına bağlı, resmî ve özel her derece ve türdeki eğitim kurumlarında öğrenim gören öğrencilerden; spor, izcilik, halk oyunları ve müzik alanlarındaki yarışmalar dışında, uluslararası kültür, sanat, bilim ve beceri yarışmalarında bireysel veya ekip halinde dereceye girenler ile bunların yetiştirilmesine katkı sağlayan personel ve eğitim kurumlarının ödüllendirilmesi ile ilgili usul ve esasları kapsar." Denilmektedir.

Bu kapsamda; okulunuzda yukarıda belirtilen uluslararası kültür,sanat,bilim ve beceri yarışmalarında dereceye giren ve bu öğrencilerin yetiştirilmesine katkı sağlayan personelin bilgilerinin, ilgi yönergenin ekinde bulunan  (Ek-1,Ek-2,Ek-3,Ek-4) formlardan hangisi uygun ise doldurularak (bireysel/ekip) en geç 27/08/2015 Perşembe mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze gönderilerimesini rica ederim.

 

Ömer KAHRAMAN

Şube Müdürü

Hükümet Konağı 45450 - 02367683129

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.